sarenza.pl

Bye, bye Sarenza Polska


Bye, bye Sarenza Polska

Wszystko dobre, co się dobrze kończy… Nasza przygoda z modą, butami i torebkami dobiega końca, ale BEZ OBAW! Mamy zamiar powrócić do Was w innej wersji, żebyście nadal mogli korzystać z tysięcy najmodniejszych modeli, które zawsze wybieramy dla Was z wielką starannością.

To Wy jesteście sercem Sarenza, dlatego nasza ekipa pozostaje na miejscu, aby zagwarantować Wam sprawne dostarczenie ostatnich zamówień, rozpatrzenie wszystkich zwrotów (i związanych z nimi zwrotów pieniędzy) oraz ewentualnych reklamacji. Poniżej znajdziecie najczęściej zadawane pytania, jeśli jednak wśród nich nie znajdziecie swojego, możecie zawsze skontaktować się z Obsługą Klienta, która pozostaje do Waszej dyspozycji!

To był wspaniały czas spędzony z Wami – miłośnikami butów – i za to mówimy Wam wielkie DZIĘKUJE! Chcemy dalej pisać z Wami kolejne rozdziały tej pięknej historii, dlatego nie mówimy „żegnaj”, a jedynie „DO ZOBACZENIA”!Ekipa Sarenza Polska


Najczęściej zadawane pytania:
 1. 1. Jak skontaktować się z Obsługą Klienta?

  Obsługa Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 pod numerem telefonu (0)800-207-848 (połączenie bezpłatne) lub pod adresem obslugaklienta@sarenza.pl.

 2. 2. Jak uzyskać więcej informacji dotyczących mojego zamówienia?

  Skontaktuj się mailowo z Obsługą Klienta, precyzując swój numer zamówienia. Dane kontaktowe znajdziesz w punkcie 1.

 3. 3. Jakie sa warunki zwrotu i zwrotu pieniędzy oraz wymiany?

  Masz 100 dni od złożenia zamówienia na dokonanie bezpłatnego zwrotu i otrzymanie zwrotu pieniędzy. Nie jesteśmy jednak w stanie zaproponować wymiany artykułów, a wyłącznie zwrot pieniędzy. W celu dokonania zwrotu skontaktuj się mailowo z naszą Obsługą Klienta (patrz punkt 1), precyzując swój numer zamówienia, wskazując artykuły do zwrotu oraz adres i dzień odbioru paczki, wraz ze swoim numerem telefonu. W przypadku płatności przy odbiorze prosimy o podanie również numeru konta bankowego oraz nazwy banku a także imienia i nazwiska wlaściciela konta bankowego. Obsługa Klienta skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zwrotu. Zwrot pieniędzy odbędzie się w taki sam sposób, w jaki pierwotne zamówienie zostało opłacone (z wyjątkiem płatności przy odbiorze), w czasie najpóźniej do 14 dni od daty skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy.

 4. 4. Jak dokonać reklamacji?

  W celu złożenia reklamacji skontaktuj się mailowo z naszą Obsługą Klienta (patrz punkt 1), precyzując swój numer zamówienia, zaistniałe wady oraz przesyłając kilka zdjęć uszkodzonych artykułów. Obsługa Klienta skontaktuje się z Tobą w celu dalszego postępowania.