MENU
Buty Made By Sarenza moda
Buty Made By Sarenza moda

Made By Sarenza

Ten sezon będzie imprezowy i szalony! Wskocz na parkiet
z butami Made By Sarenza i daj się ponieść,
noc jest jeszcze młoda!

Odkryj całą kolekcję

Metro London

Niech króluje tweed, krata i Tate Modern! Made by Sarenza tego sezonu to stylowa odpowiedź na słynne „London Calling”. Od dziewczęcego stylu preppy po zadziorne punk’owe szaleństwo... Z Sarenza zasmakujesz prawdziwego ulicznego stylu prosto z angielskiej stolicy!

Odkryj tą kolekcję
Buty Made By Sarenza moda

Parisian Gypset

Dziewczyna Sarenzy to Paryżanka duchem, jednak sercem wierna jest artystycznej cyganerii. Frędzle, brązy i drewniane akcenty to przepis naszej roztargnionej marzycielki na zadziorny styl gypsy. Odkryj powiew cygańskiej bohemy w kolekcji Made By Sarenza!

Odkryj tą kolekcję
Buty Made By Sarenza moda

Sarenzarama

W tych butach przetańczysz całą noc! Niech brokatowe obcasy mienią się jak dyskotekowa kula a jaskrawe kolory elektryzują powietrze... Przenieś się w szalone lata 80. i raz jeszcze przywitajmy świt dźwiękami "Like a Prayer"!

Odkryj tą kolekcję

Zespół Made By Sarenza

Stworzona w Paryżu przez dziewczyny z Sarenza, lecz inspirowana Wami! Nasza nowa kolekcja to mieszanka iście wybuchowa: szczypta pikanterii, dużo zadziorności, jeszcze więcej humoru... i miłość, ach, miłość. Skuś się na buty Sarenza i zachwyć wszystkich! W naszej pracy stawiamy na jakość, dlatego wszystkie nasze modele produkowane są wyłącznie w Hiszpanii, Włoszech i Portugalii przez najlepszych fachowców.

Kochamy buty, to oczywiste, ale jeszcze bardziej kochamy nasze modele na Waszych stopach! Czy to w pracy, w sklepie czy w kawiarni... ten widok niezmiennie napawa nas szczęściem! Sezony się zmieniają, lecz przepis pozostaje ten sam: nasz zespół Sarenza łączy najciekawsze nowości ze świata mody z oryginalnymi materiałami i wzorami, a do tego dorzuca szczyptę kreatywności, aby zaprezentować Wam najgorętsze trendy które będą inspirować Was przez cały rok!

Odkryj całą kolekcję
Uwielbiasz Made by Sarenza?

Stwórz alert, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach!